Spreek een specialist

Onze medewerkers zijn breed opgeleid en met de juiste kennis uitgerust om uw vragen te beantwoorden. Wij stellen ze graag aan u voor:

Arnoud Bouw

productspecialist maatwerk ramen

verkoop carrosserie algemeen

abouw@caralu.nl Tel +31 499 395 142

Ferry Jeurninck

productspecialist rolluiken

verkoop carrosserie algemeen

fjeurninck@caralu.nl Tel +31 499 395 142

Mike Bruijs

verkoop carrosserie algemeen

mbruijs@caralu.nl Tel +31 499 395 142

Peter van Schoonderwalt

productspecialist handelsprofielen

pvanschoonderwalt@caralu.nl Tel +31 499 395 142

Berrie Wijnands

teamleider verkoop binnendienst

bwijnands@caralu.nl Tel +31 499 395 142

Jan Jansen

business unit manager

jjansen@caralu.nl Tel +31 6 20 248 848

Alex Felix

accountmanager Noord/Midden-NL

Postcode 10 t/m 42 en 65 t/m 99

afelix@caralu.nl Tel +31 6 22 417 744

Rob Smit

accountmanager Zuid-NL en België

Postcode NL 43 t/m 64 en België

rsmit@caralu.nl Tel +31 6 22 692 513
Als professionele groothandel leveren wij uitsluitend aan bedrijven en instellingen.

Bezoekadres

Kanaaldijk 11
5683 CR Best
Routebeschrijving

Contactgegevens

+31 499 395 142
+31 499 395 133 (fax)
[email protected]

Caralu

Postbus 37
5680 AA Best

Openingstijden

  • Maandag 08:00 - 16:45
  • Dinsdag 08:00 - 16:45
  • Woensdag 08:00 - 16:45
  • Donderdag 08:00 - 16:45
  • Vrijdag 08:00 - 16:45
  • Zaterdag Gesloten
  • Zondag Gesloten

Op werkdagen gesloten i.v.m. lunchpauze van 12:00 uur tot 12:45 uur. De afhaalbalie is van 12:00 uur tot 13:00 uur gesloten en tot 16:30 uur geopend.